Adrese: 18. Novembra ielā 19,
Daugavpils, LV-5401, Latvija

Darba dienās: 8.00 - 19.00
Sestdienās: 9.00 - 14.00
Reģistratūra:
65422153 65422450
Dežūrārsts:
65425151

Jaunumi

 • Veselīga dzīvesveida jautājumi bērna ķirurgam un fizioterapeitam!

  Veselīga dzīvesveida jautājumi bērna ķirurgam un fizioterapeitam!Daugavpils bērnu veselības centra bērnu ķirurgs un fizioterapeits uzsāk sākumskolas vecuma bērnu izglītošanu par veselīga dzīvesveida jautājumiem. Bērnu ķirurgs vadīs interaktīvu lekciju par veselību ietekmējošo faktoru nozīmi, motivējot bērnus ikdienas dzīvē nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Fizioterapeits izskatīs jautājumus par stāju un to ietekmējošiem faktoriem, kā arī par mūsdienīgām tās profilakses, korekcijas un ārstēšanas iespējām.Pasākums notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 • Dinamiskas pauzes mācību stundas laikā!

  Dinamiskas pauzes mācību stundas laikā!Daugavpils bērnu veselības centra speciālisti uzsāk sākumskolas vecuma bērnu apmācību dinamisko paužu veikšanai mācību stundas laikā. Kopā ar fizioterapeitu bērni veiks vingrinājumus ķermeņa statiskās slodzes mazināšanai un kustību koordinācijas uzlabošanai, spēka, lokanības un veiklības iemaņām, kā arī visu muskuļu grupu harmoniskai attīstībai atbilstoši bērnu vecumam. Nodarbību laikā tiks noslogotas visas ķermeņa muskuļu grupas, vienlaikus uzlabojot arī bērnu fizisko stāvokli.

  Pasākums notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 • Veselu muguru un staltu stāju bērniem!

  Veselu muguru un staltu stāju bērniem!

  Septembrī Daugavpils bērnu veselības centra speciālisti uzsāk skolas vecuma bērnu izglītošanu par veselīgas stājas saglabāšanas un nodrošināšanas jautājumiem, kā arī organizēs praktiskās apmācības ar fiziskām aktivitātēm vispārējās veselības veicināšanai un stājas stiprināšanai.Bērni kopā ar fizioterapeitu veiks vingrojumus muguras muskulatūras nostiprināšanai un stājas nepilnību novēršanai, spēkam, izturībai, līdzsvaram, koordinācijai. Nodarbību laikā tiks noslogotas visas ķermeņa muskuļu grupas vienlaikus uzlabojot arī bērnu fizisko stāvokli.

  Pasākums notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 • Zīdaiņu svaru noma

  Bērna attīstības novērtēšanai līdz viena gada vecumam ir svarīgs katrs svara grams!

  Zīdaiņu svari nav lēti, īpaši ja tos lietot nenākas ilgāk par vienu gadu.

  Tāpēc izdevīgāk ir tos nomāt, nevis pirkt, īpaši tad, ja šādu iespēju piedāvā tieši ārstniecības iestāde SIA “Daugavpils bērnu veselības centrs”.

  Mēs piedāvājam zīdaiņu svaru nomu.Nomas maksa ir tikai 1 eiro dienā.Minimālais nomas līguma termiņš ir 7 dienas.

  Jo lielāks periods, jo izdevīgāk nomāt.

  Ja rodas nepieciešamība pēc svariem, vispirms sazinieties ar mušu vecāko medicīnas masu Ritu Kličovu pa tālruni: 65457701 vai e-pastu: rita.klicova@dbvc.lv

  Iepazīties ar nomas līgumu var šeit

 • Kārpu piesaldēšana

  Pie mums ir iespējams veikt kārpu piesaldēšanu ar kriodestrukcijas metodi. Tās laikā ādas veidojumi tiek apstrādāti ar speciālu saldēšanas iekārtu, kurā ir šķidrais slāpeklis. Pēc procedūras veikšanas apstrādātie veidojumi 2-3 nedēļu laikā izzūd vai samazinās. Ja kārpas ir lielas vai to ir daudz, tad dažkārt ir nepieciešama atkārtota kārpu apstrāde.

  Kas ir kārpas?

  Kārpas ir ādas veidojumi, ko izraisa vīrusa infekcija. Inficēšanās ar vīrusu, kas izraisa kārpu veidošanos, notiek kontakta ceļā. Šie veidojumi rodas uz bojātas ādas, parasti uz pirkstiem, plaukstām, tuvu nagiem, kā arī pēdām. Kārpas var viegli atpazīt pēc raupjās virsmas. Tās mēdz būt ādas krāsā bieži ar melniem punktiņiem virsmā. Kārpas parasti rodas cilvēkiem ar novājinātu imūno sistēmu.

 • Sertificēts ārsts neonatologs

  No 07. februārī 2014.gadā SIA „Daugavpils bērnu veselības centrs” sertificēts ārsts neonatologs dr. Gaļina Oleinikova sniedz valsts apmaksātās konsultācijas vecākiem, kuriem ir bērni līdz 6. mēnešu vecumā.
Nacionālais veselības dienests
vmnvd.gov.lv
+371 80 00 12 34
Ģimenes ārstu
konsultatīvais tālrunis
+371 66 01 60 01
Ātrā palīdzība
113
Nacionālais veselības dienests
Latgales nodaļa
+371 65 42 22 36